Seray Bilişim  REFERANSLARIMIZ 
   
Balkan Orman Ürünleri
1979 yılında kurulan Balkan Orman Ürünleri, kendi konusunda pek çok ilke ve yeniliğe öncü olmuştur.
Kereste, ahşap profil ve masif parke üretimiye başladığı iş hayatına dekoratif duvar paneleri ve erozyon kontrol, yeşil alan çözümleriyle devam etmektedir.
Pazardaki ilk ahşap esaslı duvar paneli ve duvar ahşap elyafı çözümleriyle, sulu tohumlama (hydroseeding) metodunu başarıyla tanıtmıştır.
ADRES Keresteciler Sitesi 5.Blok No:38-40 İkitelli İstanbul - Türkiye
TEL 0090 212 670 05 54
FAX 0090 212 670 05 55
WEB http://www.balkanorman.com

çim ekimi, yapay çim, hydroseeding, sulu tohumlama, erozyon kontrol, duvar panelleri, ahşap duvar panelleri,

 
Ufukel Hırdavat 
Ufukel Yapı Gereçleri
1975 yılında İstanbul Tahtakale'de ilk dükkanımızı açtık. O zamanlar İstanbul'un bütün hırdavatçıları oradaydı. Daha sonra Tahtakale'nin dışına çıkıp toptancılık işlerini yürütmeye başladık. Bunu o dönemde yapan ilk firma bizdik. Ürünleri Tahtakale'den Anadolu'ya aktarmak için ambara göndermek masraflı oluyordu. Bunu düşünerek Tahtakale'den çıkma kararı aldık. Önce Aksaray'a, daha sonra Topkapı'ya, son olarakta şu anda bulunduğumuz yere, Zeytinburnu'nda ki Demirciler Sitesi'ne geldik.
ADRES Demirciler Sitesi 1. Yol No:7 Zeytinburnu - İstanbul
TEL 0090 212 582 81 39 
FAX 0090 212 546 01 85
WEB http://www.ufukel.com - http://www.ufukel.com.tr

Hırdavat malzemeleri, kale kilit, kale dış ticaret, meridyen sunta vidası, viyole kiler sistemleri,

 
 
MAK-İŞ Boncuk İşleme
1965 yılında Makbule KANMAZ tarafından kurulan firmamız yola ilk çıktığında Türkiye'de boncuk işi yeni yeni biliniyordu. Birgün böyle bir sektörün oluşacağını o yıllarda hissedip üstüne düşerek yola devam eden Mak-iş Tekstil şu anda dünya pazarlarının en iyi giyim markalarına boncuk işi tasarımı ve imalatı yapmaktadır. Bu aşamaya gelirken, ev hanımlarına istihdam sağlamayı amaç edinen firmamızın iş potansiyeli İstanbul'u aşmış, başka illerdeki halk eğitim ve meslek okulları öğrencilerine bile İstihdam sağlamakta, dünya kadınları süslerine düşkün olduğu sürece de bu böyle devam edecektir.
ADRES Veliefendi Mah.Sahayolu Sok. No:12/3 Zeytinburnu-İstanbul
TEL 0090 212 664 45 97
FAX 0090 212 664 28 66 
WEB http://makisboncukisleme.com 

boncuk işleme, boncuk dizayn, boncuk tasarımı, elbise süsleme, kot işleme, abiye kıyafet işleme, gelinlik işleme, haute couture boncuk işleme, rokoko, sarma, tıp işi, ev tekstili işleme, taş baskı manuel

 
Aradeniz İş ve İşçi Güvenliği
2009 yılı içinde kurulan firmamız, iş güvenliği kıyafetleri üzerinde çalışmalara başlamış bulunmaktadır . Yüksek kalite, uygun fiyat ve müşteri memnuniyetini ilke edinerek geleceğin en köklü firmalarından biri olmayı hedeflemektedir . İmalat anlamında gerekli yatırımlarını yapan firmamız ileride kaynaklanacak değişimleri takip etmek için AR-GE çalışmalarını oluşturacak personelini bünyesinde sürekli olarak bulunduracaktır . Hedeflerinde sınır tanımamaya inanan ortaklardan oluşturulmuş şirketimiz her geçen gün daha iyisine ulaşmak için gereken çalışmaları yapmaktadır.
ADRES Seyit Nizam Mahallesi Demirciler sitesi 8. yol Galaxy B İş Merkezi No:74/73 Zeytinburnu - İstanbul
TEL 0090 212 664 57 05
FAX 0090 212 415 53 75
WEB http://www.aradeniz.com.tr  

ikaz yeleği, reflektör, reflektif kumaş, işçi güvenliği malzemeleri, işçi ayakkabıları, göz koruma, iş koruma

 
Merit İzolasyon
Yılların verdiği sektörel deneyimle 2010 yılı içerisinde kurulan firmamız Merit İzolasyon Mimarlık Ltd. Şti. çatı kaplama, dış cephe kaplama, ısı izolasyonu, ses izolasyonu, zemin kaplama, asma tavan uygulamaları, iç dekorasyon gibi inşaat sektöründeki alanlarda faaliyet göstermektedir.
Firmamız Merit İzolasyon, yüksek kalite, uygun fiyat, müşteri memnuniyeti gibi prensipleri kendine ilke edinerek sektördeki diğer köklü firmalar arasındaki yerini almayı hedeflemektedir.
ADRES Seyitnizam Mah.Demirciler Sit. 8.Cad. No.73/115 34020 Zeytinburnu - İstanbul 
TEL 0090 212 679 59 19
FAX 0090 212 679 59 18
WEB http://www.meritizolasyon.com.tr
sandviç panel çatı, alçıpan asma tavan, alçıpan bölme duvar, dış cephe mantolama, su izolasyonu, ses izolasyonu, zemin kaplama, taşyünü asma tavan, metal asma tavan, kenet sistem çatı kaplama

 
Marcopolo Turkey Tours
Marco Polo Tourism & Travel Agency was first established in 1984 as a travel agency located in the heart of the old city of Sultanahmet and it has been serving its clients with such professionalism and friendly service since then that it has become one of the leading travel agencies in Turkey.
ADRES Divanyolu Caddesi No:54/11 34122 Sultanahmet - ISTANBUL 
TEL 0090 212 519 33 06 (Pbx)
FAX 0090 212 512 17 81
WEB http://www.marcopoloturkeytours.com
Turkey travel guide, flexible custom made turkey tours, turkey package tours, tailor made private regular turkey tours, discover sightseeing in Turkey, Istanbul daily city tours, Cappadocia daily tours, Izmir Ephesus Pergamon Selcuk tours, Pamukkale daily tour, Antalya Perge Aspendos city tours, Troy Gallipoli Anzac tours, Blue Cruise Charter Gulet Fethiye Olympos Tree Houses, Turkish Bath Belly Dance Sufi Bosphorus

 
İstanbul Horasan Teknesi
İstanbul Boğazı'nın güzel manzarası denizin rahatlatan maviliğinde gerçekleştirmeyi düşündüğünüz yemekli boğaz turu, düğün daveti, nişan töreni, iş yemekleri, bayi toplantıları, eğlenceli partiler, kokteyller, turistik turlar, kahvaltıyla boğaz gezisi, sünnet düğünü, teknede doğum günü partisi gibi akla gelen tüm organizasyonlarınız için en kaliteli hizmeti Horasan Teknesi'nde bulabilirsiniz.
ADRES Fenerli Kapı Sok. No:3 Sultanahmet/İstanbul
TEL 0090 212 638 50 64
FAX 0090 212 638 50 65
WEB http://www.istanbulhorasanteknesi.com

 
All Istanbul Daily City Tours
We are a major Tourism and Travel Agency, well known in Turkey. Established in 1994, us reached the top in such a short period of time, thanks to it’s staff of over 50 people, all dedicated to provide the best, most top quality service in tourism sector.
ADRES Fenerlikapı Sk. No:3 Sultanahmet İstanbul
TEL 0090 212 638 77 55
FAX 0090 212 638 50 65
WEB http://www.allistanbuldailycitytours.com 

 

Tango Kursu

Tango Kursu

Tango Dans Kursumuz ile trafikten, gürültüden, stresten bunaldıysanız tango kursumuza katılıp, birbirinden güzel müzikler eşliğinde hem ruhunuzu, hem bedeninizi dinlendirebilirsiniz.
Hayatın rutin gidişatından sıkıldıysanız Tango kursu ile aşkın en zarif halini keşfetmeye hazır olun.

Tango Dans Kursumuz ile trafikten, gürültüden, stresten bunaldıysanız tango kursumuza katılıp, birbirinden güzel müzikler eşliğinde hem ruhunuzu, hem bedeninizi dinlendirebilirsiniz.
Arjantin Tango ile..Tutkunun, aşkın sevincin, hüznün, kısacası, "hayatın dansı" tangoyu en kolay ve en doğal haliyle öğrenecek, kısa sürede dans etmeye başlayacaksınız. Etkin, kaliteli bir eğitimle, tangonun tüm stillerini öğrenip büyüsünü tadacağınız yepyeni bir dünyaya adım atacaksınız.
Yeni insanlar, yeni sosyal bir çevre ve yeni bir bakış açısı kazanmak için işe tango dansını öğrenerek başlayabilirsiniz. Farklı insanlarla tanışıp kendinize yeni şeyler katabileceğiniz okulumuzda düzenlenen birbirinden güzel dans etkinlikleri ve geceleri ile hayatınıza yeni bir soluk getirebilirsiniz.
Size tutkuyla dans etmenin paha biçilemez hazzını yaşatacak olan dans kurslarımızda alacağınız derslerin eğitim süresi ve günlerine göre ders programında farklılık gösterecektir.
ADRES Esentepe Mahallesi, Büyükdere Caddesi, No:65 Daire:15 Mecidiyeköy / İstanbul (Ali Sami Yen Stadı karşısı)
WEB http://www.tangodans.com


Gelişim Haşere Kontrol, Böcek İlaçlama 
Gelişim Haşere Kontrol, Böcek İlaçlama 
Haşere kontrol uzmanınız olarak Gelişim hizmet kapsamı dışında kalan herhangi bir böcek sorununda, öneri ve tavsiyelerde bulunur.
ADRES Akıncılar Mah. Posta Cad. Dalgıç Sok. No:5 Güngören / İstanbul
WEB http://www.biocon.com.tr  


Gürdal Boya - Ariston, Silverline, Teka, Ankastre, Cebi kulp, Mobilya kulplari, Banyo aksesuarlari, Mutfak aksesuarlari, Mobilya aksesuarlari, sürgü sistemleri 
Gürdal Boya Hırdavat
Yaşam alanlarınızın her köşesinde her zaman görebileceğiniz ve bazıları sektörlerinde lider konumunda bulunan birçok markanın temsilciliğini üstlenen Gürdal Boya...
ADRES Yenidoğan Mah. Kızılay Cad. Öztürk Sok. No:1 Bayrampaşa/İstanbul
WEB www.gurdalboya.com.tr

forklift 
FORKLİFT 

Clark Forklift’lerinin 67 yıldır kesintisiz temsilcisiyiz. Forklift, İstifleme Makineleri, Transpalet, Forklift Ataşman, Golf Arabası Burla grup bünyesindeki Teknika Tic.A.Ş'nın işidir.

1911’de kurulan ana firmamız BURLA A.Ş Türkiye’nin en köklü ve saygın kuruluşlarından olup, aynı şirketler grubunda bulunan biz TEKNİKA A.Ş.'de 67 yıldır CLARK Forkliftlerinin tek yetkili temsilciliğini yürütmekteyiz. Yarım asrı aşkın kesintisiz verdiğimiz servis ve satış hizmetleri firmamızın ve CLARK ürünlerinin ne kadar güvenilir ve sağlam olduğunun ispatıdır.

 

ADRES Karaköy / İstanbul
WEB http://www.teknikatas.com.tr  

forklift 
WEB TASARIM 

Solakoglu NET Zeytinburnu'da hizmet veren Web Tasarım Web Hosting E-Ticeret Google Reklam işleri yapan ajans. Zeytinburnu Web Tasarım, istanbul web tasarım, bakırköy web tasarım, wep tasarım, kadıköy web tasarım, beylikdüzü web tasarım, osmaniye şişli, halkalı, mecidiyeköy, maltepe, bostancı, levent, beşiktaş, beyoğlu, web tasarım, web tasarım firmaları...

ADRES Zeytinburnu / İstanbul
WEB http://www.solakoglu.net  
Zeytinburnu Web Tasarım, istanbul web tasarım, bakırköy web tasarım, wep tasarım, kadıköy web tasarım, beylikdüzü web tasarım, osmaniye şişli web tasarım, halkalı web tasarım, mecidiyeköy web tasarım, maltepe web tasarım, bostancı web tasarım, levent web tasarım, beşiktaş web tasarım, beyoğlu web tasarım, web tasarım, avcılar web tasarım, pendik web tasarım, kartal web tasarım, ümraniye web tasarım, üsküdar web tasarım, altunizade web tasarım, acıbadem web tasarım, çekmece web tasarım
Designed by Seray Bilişim